Pończochy zdrowotne

Pończochy zdrowotne to specjalny rodzaj pończoch, przeznaczony dla osób, które zmagają się z uczuciem ciężkości nóg czy obrzękami. Te nieprzyjemne, często bolesne dolegliwości znacząco wpływają na komfort codziennego życia. Uniemożliwiają długie stanie, powodują bardzo silne skurcze czy uczucie mrowienia. Odbijają się także na samopoczuciu. Opuchlizna czy pojawiające się na nogach pajączki to dla wielu kobiet wstydliwy problem.

Pończochy zdrowotne to prosty i skuteczny sposób na to, aby uśmierzyć ból czy zniwelować dokuczliwą opuchliznę. Są one opracowane ze specjalnych włókien, które odpowiednio rozkładają nacisk na całej długości nóg, regulując tym samym przepływ krwi. Doskonale sprawdzają się zarówno na co dzień, na przykład do pracy biurowej, jak i na większe wyjścia, na przykład wesela.

Co ważne, pończochy zdrowotne nie różnią się wyglądem od pończoch samonośnych. Mogą je nosić Państwo bez obaw o to, że ktoś ze współpracowników czy znajomych zauważy różnicę. Pończochy zdrowotne są połączeniem prozdrowotnych właściwości i estetycznego wyglądu.

 

Obecnie nie posiadamy w sprzedaży produktu tej kategorii

Sprawdź produkty w kategorii nadrzędnej

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło