Jak można poprawić niedoskonałości figury za pomocą rajstop?

Rajstopy modelujące sylwetkę są doskonałym sposobem zarówno na ukrycie jej niedoskonałości, jak również podkreślenie atutów. Pomagają poprawić wygląd i samopoczucie. Rajstopy należy więc wybierać odpowiednio do swojego typu sylwetki i rozmiaru. Więcej o efektach i możliwościach związanych ze stosowaniem rajstop i innego rodzaju bielizny modelującej przeczytasz w poniższym artykule.

Czym jest bielizna wyszczuplająca?

Bielizna wyszczuplająca to rodzaj bielizny, która została zaprojektowana w celu wyszczuplenia sylwetki, poprawy postawy i samopoczucia. Wśród poszczególnych elementów tego typu garderoby swoje miejsce znalazły również rajstopy. Dobór odpowiedniej pary pozwala bowiem na ukrycie niedoskonałości w poszczególnych partiach brzucha i ud. Rajstopy poprawiające sylwetkę nie tylko służą kobietom ukryć zbędne kilogramy, ale również tym, które marzą o większych krągłościach. Rajstopy modelujące sylwetkę mogą bowiem zarówno ukryć fałdki w okolicy brzucha, jak również pomóc w podniesieniu pośladków, poprawieniu ich kształtu i zwiększeniu pewności siebie.

Rajstopy a poprawa wyglądu poszczególnych części ciała

Rajstopy w odcieniu skóry mogą pomóc w wyrównaniu koloru skóry nóg, a tym samym ukryć niektóre niedoskonałości, takie jak blizny, siniaki czy pajączki. Dodatkowo, rajstopy z funkcją wyszczuplającą lub modelującą pozwalają również na wyrównanie kształtu nóg. Dzięki temu dyskretnie ukrywają cellulit oraz żylaki. Z drugiej strony bielizna wyszczuplająca podkreśli atuty sylwetki, takie jak np. ładny kształt nogi. Zaletą odpowiednich rajstop jest również podkreślenie talii. Modele z wysokim pasem lub z funkcją wyszczuplającą brzuch umożliwiają ukrycie fałdek na tej części ciała. Rajstopy przyczyniają się też do poprawy wyglądu stóp i ukryciu suchych pięt.  

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło